PEELING KAWITACYJNY (Ultradźwiękowy)

To bezinwazyjny sposób oczyszczania skóry!

 
Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników i bakterii. Jego zaletą jest możliwość wykonania zabiegu o każdej porze roku. Działa na skórę łagodnie, poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie peelingu kawitacyjnego poprawia mikrokrążenie oraz pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez efektywne jej odnowienie oraz głębokie oczyszczenie.
 
Ultradżwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę elektryczną. Fala ta w obecności wody, rozpylonej na powierzchni skóry, tworzy mikroskopijne pęcherzyki cieczy wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki ulegają nagłemu poszerzeniu, a następnie dochodzi do ich gwałtownego zapadnięcia – implozji.
 
W krótkim czasie – rzędu mikrosekund – na niewielkiej przestrzeni uwalnia się duża ilość ciepła oraz znacznie rośnie ciśnienie. W efekcie dochodzi do rozbijania martwych komórek warstwy rogowej skóry, bez jakichkolwiek uszkodzeń komórek znajdujących się w głębszych warstwach.
 
Sonoforeza – jest to zabieg wprowadzający ampułkę w głąb skóry, co wydłuża działanie substancji aktywnej. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry jako mikromasaż o charakterze biostymulującym. Zabieg ten poprawia mikrocyrkulację, pobudza fibroblasty do biosyntezy kolagenu i elastyny. W następstwie skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna oraz doskonale odżywiona, nawilżona i zrelaksowana.

kontakt

GABINET ZDROWIA I URODY

MGR KOSMETOLOGII MAŁGORZATA ZAKRYŚ-BORZESZKOWSKA

ADRES

UL. ŚWIECKA 17/1, 89-500 TUCHOLA

TELEFON

+48 661 891 773

E-MAIL

Gabinet.zakrys@vp.pl

15 + 15 =