O NAS

Małgorzata Zakryś-Borzeszkowska

Kosmetyka to nie tylko moja pasja, ale również wymarzony zawód.

Jasno sprecyzowane priorytety pozwoliły mi na wyznaczenie osobistej drogi rozwoju naukowego i zawodowego.

Ukończyłam Kosmetologię w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Farmaceutycznym.

Swoje umiejętności doskonaliłam w renomowanym salonie kosmetycznym w Bydgoszczy, a także w innych gabinetach północno-zachodniej Polski, gdzie  zdobyłam praktykę zawodową i podniosłam kwalifikacje.

.

 
Michał Karczewski

 

Studia medyczne ukończyłem w 2012r w Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Od tego czasu pracuję w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu, początkowo przez 4 lata w Oddziale Kardiochirurgii a następnie w Oddziale Kardiologii, Kardiologii Inwazyjnej i Elektrofizjologii, gdzie zajmuję się dodatkowo implantacją stymulatorów serca i kardiowerterów – defibrylatorów serca.

Swoją przygodę z medycyną estetyczną rozpocząłem w 2015 roku od kształcenia w tej dziedzinie w centrum szkoleń w Warszawie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging.

Sara Karczewska

Studia magisterskie z dziedziny pielęgniarstwa ukończyłam w 2015 r na Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Od 5 lat pracuje zawodowo. Początkowo pracowałam na Oddziale Kardiochirurgii w Grudziadzu, następnie zaczelam prace w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym na Bloku Operacyjnym jako instrumentariuszka i aktualnie ja wykonuje. 

Moja przygoda z laseroterapia zaczęła się 2 lata temu. Doświadczenie zdobywałam na szkoleniach w firmie ITP w Warszawie oraz Centrum Medycznym LaserMed. Tam pod czujnym okiem specjalistów w dziedzinie laseroterapii mogłam odkrywac tajniki, po pewnym czasie sama prowadziłam szkolenia z epilacji laserowej. 

Na laser Firmy  ITP PALOMAR VECTUS zdecydowałam się dlatego, ze jest numerem 1 na świecie. Szczerze zachęcam do skorzystania z zabiegów!!! 

„Gabinet zdrowia i urody” funkcjonuje od 2007 roku i cieszy się  ogromnym powodzeniem. Wraz z Bożeną, Sarą i Michałem pracujemy w zespole 4-osobowym o wysokich kwalifikacjach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszej klienteli. Gwarantem świadczenia usług na najwyższym poziomie jest nasze zamiłowanie do kosmetyki oraz profesjonalizm. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przeprowadzać szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych w oparciu o innowacyjne technologie na twarz oraz ciało, z zakresu nowoczesnej kosmetologii, jak i medycyny estetycznej. Ponadto w oparciu o wnikliwą analizę skóry dokonujemy indywidualnych zaleceń pielęgnacyjnych oraz doboru profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm, gwarantujących jednocześnie spektakularne efekty zabiegów.
 
Pracujemy  na urządzeniach światowych marek, a także na renomowanych liniach kosmetycznych, ustawicznie poszerzając paletę specjalistycznych usług kosmetologicznych oraz doskonaląc swój zawodowy warsztat poprzez uczestnictwo w seminariach, kongresach i sympozjach kosmetologicznych. Uzupełnieniem naszych działań  jest ścisła współpraca ze specjalistami z zakresu dermatologii, co pozwala na precyzyjną diagnostykę oraz przeprowadzenie zabiegów z użyciem optymalnie dobranych dla Pacjenta procedur.
 
Rzetelność oraz zdobyte doświadczenie, zarówno praktyczne, jak i oparte na wiedzy naukowej stanowią markę naszego gabinetu. Dla naszego zespołu pracowniczego priorytetowe kwestie to przede wszystkim indywidualne podejście oraz satysfakcja naszych pacjentów.
Dokładamy wszelkich starań w trosce o naszych klientów, wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom, albowiem dewizą jest dla nas zadowolenie oraz dobre samopoczucie odwiedzających nasz gabinet.
 
Nasi pacjenci otoczeni są fachową opieką, a miła i ciepła atmosfera stanowią swoistego rodzaju azyl.
 
Jeśli chcesz odpocząć i zadbać o siebie mam dla Ciebie specjalną przestrzeń, gdzie znajdziesz chwilę relaksu i odprężenia. Zapraszam do,, Gabinetu Zdrowia i Urody”
 
W ramach działań marketingowych dla stałych klientów stosujemy promocje cenowe oraz rabaty.
 
mgr kosmetologii   Małgorzata Zakryś-Borzeszkowska

kontakt

GABINET ZDROWIA I URODY

MGR KOSMETOLOGII MAŁGORZATA ZAKRYŚ-BORZESZKOWSKA

ADRES

UL. ŚWIECKA 17/1, 89-500 TUCHOLA

TELEFON

+48 661 891 773

E-MAIL

Gabinet.zakrys@vp.pl

13 + 1 =