TERAPIA FOTONOWA (FOTONOTERAPIA) ZABIEG LUMIERE

 

 

Zabieg z wykorzystaniem terapii fotonowej polega na emitowaniu światła o niskiej częstotliwości, które pobudza aktywność biologiczną komórek, eksponującująć komórki skóry na falę elektromagnetyczną. Drganie komórek usprawnia działanie skóry, chroni przed wolnymi rodnikami, grzybami, drobnoustrojami – wzmacniając tym samym odporność komórek skóry.

Fotonoterapia działa głęboko (dociera poniżej skóry właściwej, aż do mitochondriów komórkowych). Energia elektryczna doprowadzana
do urządzenia jest konwertowana w energię elektromagnetyczną i uwalniana pod postacią fotonów. Ten rodzaj oddziaływania można nazwać fotoregeneracją lub fotoodmładzaniem. Fotonoterapia wprowadza nowe możliwości wpływania na skórę w zależności od jej aktualnej kondycji i towarzyszących dolegliwości. Metoda ta ma szerokie zastosowanie w kosmetologii.
MASKA LUMIERE to unikatowa, ekskluzywna maska,  której działanie oparte jest na fotonowej biostymulacji czyli procesie stymulacji komórek skóry fotonami światła  o różnej częstotliwości i barwie, w celu odmładzania i hamowania procesów starzenia.

Dzięki różnej długości fali świetlnej i ilości fotonów maska emituje 3 terapeutyczne kolory: czerwony, zielony i niebieski, zamieniając fotony światła na bioenergię docierającą na różne głębokości do komórek skóry. Określona długość fali luminacji wchodzi w interakcje z systemem biologicznym skóry na różnych poziomach, co wykorzystywane jest w zależności od problemu.

kontakt

GABINET ZDROWIA I URODY

MGR KOSMETOLOGII MAŁGORZATA ZAKRYŚ-BORZESZKOWSKA

ADRES

UL. ŚWIECKA 17/1, 89-500 TUCHOLA

TELEFON

+48 661 891 773

E-MAIL

Gabinet.zakrys@vp.pl

11 + 3 =